Gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“ grįžta prie germanto ežero

Rugpjūčio 5 – ąją prie Germanto ežero Telšiuose sugrįžta gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“. Septintąjį kartą tradiciniame ir jau miesto veidu tapusiame renginyje organizatoriai žada nepakartojamų emocijų dozę, puikų gyvos muzikos kokteilį ir nepamirštamas akimirkas.

Šiųmetė renginio idėja – skatinti sveiką gyvenseną, ugdyti sąmoningumą ir šviesti visuomenę. „Organizuodami festivalį siekiame išsaugoti jo koncepciją klausytojus džiugindami kokybiškos ir profesionalios muzikos akordais. Esame laimingi žiūrovus vėl kviesdami prie tikrąją festivalio dvasią kuriančios vietos – Germanto ežero. Koncertuos puikūs ir visiems gerai žinomi atlikėjai, vakarą ves aktorė, socialinių iniciatyvų autorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič, mažuosius džiugins vaikų kampelis „Zuikių pieva“, bus įrengta paskaitų palapinė ŽŽT (Žaliasis Žinių Taškas),“ – sako festivalio koordinatorius Vitalijus Praspaliauskas.

Rugpjūčio 5 d. nuo 15 val. gyvos dainos festivalyje „Aš toks vienas“ veikiančiame ŽŽT paskaitas skaitys ir savo išmintį perduos žemaičių tarmės žinovas bei kalbos meistras Šiaulių universiteto studijų prorektorius doc. dr. Juozas Pabrėža, Klaipėdos universiteto dėstytojas, grupės „Jazzmaitija“ įkūrėjas, džiazo virtuozas Donatas Bukauskas, rašytoja, lietuviškų serialų scenarijų kūrėja Daiva Vaitkevičiūtė, žaliaisiais kokteiliais vaišins Telšių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

„Festivalyje laukia daug puikių ir visiems gerai žinomų muzikantų. Šiemet, be Telšius jau spėjusių pamėgti grupių ir atlikėjų, pirmą kartą gyvai dūgs „Kamanių šilelis“, festivalio scenoje debiutuos Vygantas ir grupė, gerų emocijų negailės „Poliarizuoti stiklai“, „Rebelheart“, „Pelenai“, viešės svečiai iš Latvijos grupė „Billy B Sonic Rockets“, į žiūrovų širdis belsis Donatas Žvirblis kartu su „Musica Libera“ ir perkusininku Viktoru Rubežu. Gyvos muzikos kokteilio sudėtį papildys po keleto metų pertraukos į festivalį sugrįžusi Ieva Narkutė, pasirodys vietiniai atlikėjai ir daugelis kitų“, – programą pristatė Telšių kultūros centro l.e.p. direktorius Linas Ulkštinas.

Gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“ grįžta prie germanto ežero, nuotrauka-1

Organizatoriai tikisi ne tik gero oro ir skaisčiai šviečiančios saulės, bet ir gausybės puikiai nusiteikusių telšiškių ir miesto svečių, tikrosios muzikos gurmanų apgulties. Net jei gamta iškrės pokštą ir lis – susidraugausime su kaprizinga lietuviška vasara ir visi linksmai taškysimės balose, juk taip gera būti kartu per tradicinį gyvos dainos festivalį!

kitos naujienos.

Gyvosdainosfestivalis„Aštoksvienas“grįžtapriegermantoežero
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,823