Informacija apie renginį

Informacija apie renginį

Rugpjūčio 26 dieną, Kauno Nemuno saloje vyks„Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“. Renginys skirtas visai Lietuvai,smagus, nemokamas, prasmingas ir pilietiškas, tad jo organizatoriai viliasi sulauktidešimčių tūkstančių žmonių ir tikisi, kad „Laisvės piknikas“ tapsdidžiausiu pilietiniu festivaliu Lietuvoje.

Festivalio metu veiks visuomeninės erdvės, kuriose prisistatys daugiau kaip 40nevyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, gros žymiausi muzikosatlikėjai, bus rodomi filmai, vyks sporto varžybos.

Tuo pačiu nuo ryto penkiose erdvėse vyks diskusijos svarbiausiaisLietuvai klausimais – švietimu, emigracija, regionų tuštėjimų,socialiniais reikalais, mokesčiais, santykiais su kaimynais. Jose netik dalyvaus valdžios ir opozicijos atstovai, žymiausi ekspertai, betkartu su visa auditorija bus generuojamos naudingos idėjos Lietuvai.

Organizatoriai viliasi, kad „Laisvės piknike“ dalyvautų ne tik didžiųjų miestųžmonės, tad su renginio rėmėjais sutarė, kad važiuodami į Pikniką išbet kurio Lietuvoje miesto, kurį aptarnauja „Kautra“ autobusai bei„Lietuvos geležinkeliai“, ir pateikę kodą LAISVĖS PIKNIKAS, žmonėspirktų bilietus dvigubai pigiau.

Organizatoriai kviečia Telšių rajono žmones, jaunimo irvisuomenines organizacijas aktyviai dalyvauti ir nepraleisti progosprisidėti prie savosios valstybės kūrimo. Juk neveltui šių metų„Laisvės pikniko“ šūkis yra skirtas kiekvienam, mažam ir dideliamLietuvos piliečiui – „Valstybė esu aš“.

Oficialus Laisvės Pikniko puslapis: http://laisvespiknikas.lt/.Renginys Facebook socialiniame tinkle:https://www.facebook.com/events/1302237029895845/

kitos naujienos.

Informacijaapierenginį
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842