Kviečiame socialinio darbo specialistus į organizuojamus mokymus

Kviečiame socialinio darbo specialistus į organizuojamus mokymus, nuotrauka-1

Rugsėjo 14-15 d.d.Šiauliuose organizuoja socialinio darbo specialistų mokymus tema "Socialinių darbuotojų emocinio atsparumo lavinimas" 16 akad. val., kaina 50,00 €.

Mokymų vieta: Ežero g. 8-1, Šiauliai Mokymų kaina: 1 asmeniui – 50 €

Mokymų trukmė 16 akad. val.:

• Teorinis mokymas 6 akad. val.;

• Praktinis mokymas 10 akad. val.Aprašymas.

Paskaitų metu dalyviai bus supažindinti su perdegimo teorija, vidiniais ir išoriniais veiksniais, kurie lemia perdegimą, taip pat perdegimo lygmenimis, bus supažindinti su motyvacijos teorija, bei savimotyvacijos principais, supažindinti su pozityvaus mąstymo principais, dėkingumo psichologine reikšme tai leis praplėsti socialinių darbuotojų požiūrį šiuo klausimu.

Praktinių užduočių metu socialiniai darbuotojai bus įtraukti į darbą grupelėse, diskusijas, kas leis įtvirtinti teorines žinias. Taip pat praktinių užduočių metu bus pateikta stimulinė medžiaga, kurios dėka dalyviai galės vaizdžiau susipažinti su pateikiama medžiaga.

Tikslinė grupė: Socialiniai darbuotojai. Išduodamas pažymėjimas (SGĮAT kodas 596870904), kuris galioja socialinių darbuotojų atestacijoje.

Kita:

  • Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.- Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
  • Susidarius mokymų grupei (nuo 15 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją.

kitos naujienos.

Kviečiamesocialiniodarbospecialistusįorganizuojamusmokymus
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842