Kšventė nevarėnuose

Kšventė nevarėnuose

Nevarėnų kraštiečių šventė „Nes aš čia gimiau“ gausiai sukvietė dalyvauti ir visus nevarėniškius, ir iš čia kilusius kraštiečius, pakvietė namo sugrįžti ir tuos, kurie jau seniai išvykę.

Šventė prasidėjo Atsimainymo atlaidais Nevarėnų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje. Vėliau į miestelio aikštę visi pakviesti pasiklausyti kelias koncerto, kurį organizavo Nevarėnų kultūros centras. Pasirodė Nevarėnų kultūros centro saviveiklininkai, Skuodo kultūros centro kapela „Bartuva“, iš Mažeikių grupė „Kadrai“, vyko gegužinė su muzikantais Linu Senkumi ir Martynu Miliausku, Egidijumi Einikiu, grupe „Vos bein“.

Nevarėniškius savo pasirodymu pradžiugino atlikėja Donalda Meiželytė. Jos koncertas neliko nepastebėtas ir buvo puikiai įvertintas. „Džiaugiuosi, kad tokios šventės suvienija bendruomenę. Dėkoju vienam renginio organizatoriams Nevarėnų kultūros centrui ir direktoriui Albinui Šmukštai už surengtą puikią šventę“, – sakė Lietuvos Respublikos Seimo narys Valentinas Bukauskas.Susirinkusius kraštiečius sveikino parlamentaras V. Bukauskas, vicemeras Kęstutis Gusarovas, Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė. A. Šmukšta įteikė padėkos raštą šventės globėjui Seimo nariui V. Bukauskui, rėmėjams, atlikėjams ir prie šventės prisidėjusiems bendruomenės nariams.

kitos naujienos.

Kšventėnevarėnuose
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842