Rugsėjo 1 – oji Telšiuose: cheminiai bandymai, saugaus eismo pamokos, dovanos ir kitos linksmybės

Išaušus pirmajai rudens dienai, švietimo įstaigose suskambo skambutis, kviesdamas pirmąjį, penktąjį, aštuntąjį ar dvyliktąjį kartą susipažinti su laukiančiomis naujovėmis, tobulėti ir krimsti karčias mokslo šaknis, kurių vaisiai saldūs. Švęsti Rugsėjo 1 - ąją kartu pakvietė ne tik mokyklos, darželiai ar universitetai su kolegijomis, bet ir Telšių kultūros centras.

Vidurdienį, laikrodžiui išmušus lygiai dvyliktą, miesto Turgaus aikštėje prasidėjo linksmybės, tikslūs pamokymai, edukaciniai užsiėmimai, pasigirdo gerų mokslo metų linkinčios rajono vadovų kalbos.

Rugsėjo 1 – oji Telšiuose: cheminiai bandymai, saugaus eismo pamokos, dovanos ir kitos linksmybės, nuotrauka-1

Šventę vedė Telšių kultūros centro režisierė Agnė Jakavičiutė. Renginį inicijavo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, apie saugų elgesį kelyje mokė ir atšvaitus dalino partneris Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, nuotaikingą pasirodymą pristatė šokių studija „Divain“ (vad. Deivydas Rackauskas).

Susirinkusius pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas. „Linkiu, kad Rugsėjo 1-osios ryto emocija lydėtų visus metus. Kad moksleiviai su pagarba visada sveikintų mokytojus, dovanojančius jiems savo žinias. Būkite saugūs ir rūpinkitės vieni kitais“, – sėkmingų mokslo metų linkėdamas sakė rajono vadovas.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė sveikindama su Mokslo ir žinių diena pasidžiaugė prasidėjusiais mokslo metais, linkėjo puikių pasiekimų ir dėkodama už šokį saldžiomis dovanomis apdovanojo mažuosius „Divain“ šokėjus.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas ragino tėvelius negąsdinti vaikų policija, nes policininkai, anot pareigūno, yra draugai ir baudžia tik nusikaltėlius. „Mes esame visų draugai ir rūpinamės kiekvieno jūsų saugumu. Linkėdamas saugių mokslo metų, linkiu būti atidžiais ir dėmesingais eismo dalyviais bei pagarbiais vieni kitiems“, – kalbėjo R. Gečas.

Rugsėjo 1 – oji Telšiuose: cheminiai bandymai, saugaus eismo pamokos, dovanos ir kitos linksmybės, nuotrauka-2

Lietuvos Respublikos Seimo nario Valentino Bukausko sveikinimus perdavė jo padėjėja Laima Jurytė-Zakarauskienė.

Kartu su vaikais nuotaikingai laiką leido policijos šuo Amsis, kuris su pareigūnais mažiesiems uždavė klausimus saugaus eismo tema, dalino dovanėles, atšvaitus, saldainius, pasirodymą surengė kinologas Tomas Taurinskis su šunimi Attilu. Policijos pareigūnai kvietė mažuosius fotografuotis prie tarnybinio transporto priemonių: automobilių, naujųjų motociklų.

Chemijos mokslo virusu žiūrovus užkrėtė „Mėgintuvėlis.lt“ komanda, pristatydami įvairius bandymus ir eksperimentus mobiliojoje išmaniojoje laboratorijoje. Komandos nariai Agnė ir Jokūbas ne tik patys pristatė įvairias chemijos mokslu pagrįstas gudrybes, bet ir suteikė galimybę patiems mokiniams, studentams bei jų tėveliams atlikti eksperimentus.

Renginys Turgaus aikštėje – ne vienintelė šventė, džiuginusi telšiškius Rugsėjo 1 -ąją. Telšių Žemaitės dramos teatras Tarptautiniu jaunimo teatrų festivaliu „Teatras – tautos sparnai“ pradėjo savo aktyvųjį sezoną. Švęsdamas istoriškai reikšmingą ir svarbią datą – 110 metų sukaktį nuo pirmojo lietuviško spektaklio vaidinimo Telšiuose, – teatro kolektyvas meno mylėtojus ir visą bendruomenę pakvietė dalyvauti renginiuose, stebėti telšiškių, svečių iš Lenkijos bei Prancūzijos spektaklius ir pasilinksminti muzikiniame vakarėlyje su TV projekto „Lietuvos balsas“ finalininke Ginte Sičiūnaite Telšių amfiteatre, kur renginį vedė kraštietis Karolis Pronckus.

kitos naujienos.

Rugsėjo1–ojiTelšiuose:cheminiaibandymai saugauseismopamokos dovanosirkitoslinksmybės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,823