Nevarėnų miestelio laukia pokyčiai – Telšių rajono savivaldybė planuoja tvarkyti viešąsias erdves

Telšių rajono savivaldybės administracija pateikė paraišką gauti finansavimąNevarėnų miestelio viešajai infrastruktūrai tvarkyti. Keliose miestelio gatvėse planuojama įrengti šaligatvius, apšvietimą ir atlikti kitus darbus.

Administracijos direktorius Saulius Urbonas informuoja gyventojus apie Nevarėnų miestelyje suplanuotus darbus.

Prieš keletą metų buvo parengtas Nevarėnų miestelio gatvių apšvietimo naujos statybos projektas. Dalis suplanuotų darbų atlikta 2015 metais Telšių rajono savivaldybės ir Nevarėnų seniūnijos biudžeto lėšomis. Tuomet pastatyta keliasdešimt naujų šviestuvų su atramomis, sumontuoti elektros tinklai Liepų, Šermukšnių, Malūno, Parko, Kaštonų, Telšių, Aguonų, Artojų, Žemaičių, Naujosios gatvėse.

„Atlikome tik mažą dalį reikalingų darbų, būtina baigti tvarkyti Nevarėnų viešąją infrastruktūrą, nes miestelyje atotrūkis nuo miesto gyvenamosios aplinkos kokybės požiūriu vis dar jaučiamas: didžioji dalis miestelio gatvių nėra apšviesta, dalyje judrių gatvių nėra šaligatvių ar kitos pėstiesiems skirtos erdvės. Nacionalinei mokėjimo agentūrai esame pateikę paraišką finansavimui gauti ir jau kitais metais viliamės pradėti darbus,“ – informuoja Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Apšvietimo tinklų įrengimo darbai numatyti šiose gatvėse: Liepų, Šermukšnių, Malūno, Parko, Kaštonų, Telšių, Aguonų, Artojų, Žemaičių, Naujosios, Miško, Klevų, Gėlių ir Sodų.

Šaligatviai bus rekonstruojami ir įrengiami Liepų, Telšių ir Žemaičių gatvėse bei poilsio zonoje.

Šaligatviai suplanuoti šiose atkarpose: nuo sklypo Liepų g. 12 pradžios iki sklypo Liepų g. 38 pradžios dešinėje gatvės pusėje (ties Liepų g. 34 sklypu naujai įrengto šaligatvio atkarpa bus išsaugota), taip pat – nuo sklypo Liepų g. 11 pradžios iki sankryžos su Parko gatve kairėje pusėje; nuo sklypo Liepų g. 29 pradžios iki sklypo Liepų g. 39 pabaigos kairėje gatvės pusėje.

Šaligatvis taip pat numatytas Telšių gatvės dešinėje pusėje nuo sankryžos su Gėlių gatve iki mašinų stovėjimo aikštelės pabaigos.

„Esame suplanavę įrengti ir pėsčiųjų takus poilsio zonoje nuo tiltelio iki Liepų gatvės ir nuo atitvarų pabaigos iki tiltelio į poilsio zoną. Šalia Telšių ir Gėlių gatvių sankryžos esančioje teritorijoje taip pat numatytas takas iš asfaltbetonio ir iš betoninių trinkelių“, – teigia Saulius Urbonas.

Iš betoninių trinkelių bus įrengti įvažiavimai iki sklypų ribų.

Nevarėnų miestelio laukia pokyčiai – Telšių rajono savivaldybė planuoja tvarkyti viešąsias erdves, nuotrauka-1

Kaip minėta anksčiau, Telšių rajono savivaldybės administracija taip pat atnaujins Varnių miesto viešąsias erdves: Medininkų aikštę ir jos prieigas, taip pat – Varnelės upės pietinę ir šiaurinę pakrantes.

kitos naujienos.

Nevarėnųmiesteliolaukiapokyčiai–Telšiųrajonosavivaldybėplanuojatvarkytiviešąsiaserdves
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842