Seminaras „Kultūrinės veiklos projektų rašymas muziejininkams“ žemaičių muziejuje „Alka“

Seminaras „Kultūrinės veiklos projektų rašymas muziejininkams“ žemaičių muziejuje „Alka“

Rugsėjo 20-21 dienomis Žemaičių muziejuje „Alka“ vyko kvalifikacijos kėlimo seminaras „Kultūrinės veiklos projektų rašymas muziejininkams“. Pirmąją mokymų dieną visus dalyvius sveikino Žemaičių muziejaus „Alka“ direktorė Elvyra Spudytė ir Telšių švietimo centro direktorė Rita Vargalytė, kuri pristatė „Epale“- Europos elektroninę suaugusiųjų mokymosi platformą. Ši mokymosi aplinka naudinga besimokantiems, joje galima rasti naudingos informacijos apie konferencijas, seminarus, mokymus, atliktus tyrimus, analizes. Taip pat publikuoti mokslinius straipsnius, elektroninius leidinius bei išreikšti savo nuomonę, diskutuoti ar ieškoti partnerių.

Kvalifikacijos kėlimo seminarą finansavo Lietuvos kultūros ministerija bei Lietuvos kultūros taryba. Pagrindinis šio projekto tikslas kelti Žemaitijos regiono muziejų darbuotojų profesines kompetencijas, vykdant kultūrinės veiklos projektus, atsižvelgiant į nustatytus organizacijos strateginius tikslus. Seminare, žemaitijos regiono muziejininkai, įgyjo teorinių ir praktinių gebėjimų, planuojant, rašant, vykdant kultūrinius projektus muziejuose. Seminare dalyvavo ne tik Žemaičių muziejaus „Alka“ bet ir kitų Žemaitijos regiono muziejininkai. Sulaukėme dalyvių iš Užvenčio kraštotyros, Rietavo Oginskių kultūros istorijos, Mažeikių, Šilutės Hugo Šojaus ir Žemaičių dailės muziejų darbuotojų. Seminarą vedė dokt. Ieva Adomaitytė- Subačienė, Lietuvos projektų valdymo asociacijos narė, Vilniaus universiteto dėstytoja, turinti jau 10 metų patirtį projektų valdymo srityje . Mokymuose dėstytoja supažindino ne tik su teorinėmis, bet ir praktinėmis žiniomis, kurias rašant ir įgyvendinant laimėtus projektus muziejininkai taikys ateityje.

Seminaras „Kultūrinės veiklos projektų rašymas muziejininkams“ žemaičių muziejuje „Alka“, nuotrauka-1

Visiems dalyviams Telšių švietimo centro kvalifikacijos pažymėjimus įteikė Žemaičių muziejaus „Alka“ direktorė, linkėdama muziejininkams pritaikyti seminare įgytas žinias, jau šiais metais Lietuvos kultūros tarybos, skelbiamos programos konkursui, kurios tema skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

kitos naujienos.

Seminaras„Kultūrinėsveiklosprojektųrašymasmuziejininkams“žemaičiųmuziejuje„Alka“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842