Vadovų sveikinimas su vietos savivaldos diena

Vadovų sveikinimas su vietos savivaldos diena

Gerbiami Telšių krašto žmonės,

Šiandien, minėdami Vietos savivaldos dieną, kreipiamės į kiekvieną bendruomenės narį ragindami drauge su mumis kurti darbui, gyvenimui, studijoms ir poilsiui patrauklų rajoną.

Spalio 10-oji nėra tik savivaldybės darbuotojų profesinė šventė, tai - visos rajono bendruomenės vieningumo, sąmoningumo ir pilietiškumo diena.Džiaugiamės matydami daugybę savo darbui atsidavusių ir sąžiningų savivaldos atstovų, sugebančių ne tik atlikti tiesiogines darbo funkcijas, bet ir išklausyti eilinį žmogų ir jam padėti. O tai ypač svarbu, nes tik bendravimu ir bendradarbiavimu vietos savivalda kasmet stiprės ir įgaus vis didesnį žmonių pasitikėjimą.

Mes, Telšių rajono savivaldybė, dirbame kartu su Jumis ir vardan Jūsų. Dirbame tam, kad kiekvienas iš Jūsų Savivaldybėje jaustųsi stiprus ir saugus. Skatiname kiekvieną mūsų bendruomenės narį kartu su mumis pamatyti ir spręsti rajono problemas ir nelikti abejingais svetimo nesėkmei.

Mūsų rajonas sparčiai keičiasi, džiaugiamės, tačiau tobulėti dar turime kur. Puikiai suprantame, jog savivaldybės duris dažniausiai atveriate prašydami pagalbos ir siekiame, kad kiekvienas iš Jūsų Savivaldybėje jaustųsi laukiamas, suprastas ir gautų tinkamą pagalbą.

Ne visas egzistuojančias problemas galime išspręsti – deja, tam tikrais atvejais mūsų rankos būna surištos, o finansinės galimybės – ribotos. Tačiau kiekviena darbų sąraše esanti užduotis sulauks savo eilės, reikia supratingumo ir kantrybės.

Su Vietos savivaldos diena nuoširdžiai sveikiname visus savivaldos dalyvius: Telšių rajono savivaldybės tarybos narius, Telšių rajono savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnaičius, bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovus, ir, žinoma, kiekvieną mūsų rajono gyventoją.

Dirbkime ir rajono ateitį kurkime kartu!

Petras KUIZINAS, Telšių rajono savivaldybės meras

Saulius URBONAS, Administracijos direktorius

kitos naujienos.

Vadovųsveikinimassuvietossavivaldosdiena
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842