Gyventojų žiniai!

Š. m. spalio 18 d. (trečiadienį) 11 val. 52 min. prasidės gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas ir visoje Lietuvoje bus girdimas perspėjimo sirenų gausmas.

Sirenos, kurių kauksmas reiškia įspėjamąjį garsinį civilinės saugos signalą „Dėmesio visiems“, kauks 3 minutes. Išgirdus sirenas, prašome įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją.

Sirenų patikrinimo metu gyventojai bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, bet ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus. Perspėjimo pranešimų perdavimas į mobiliuosius telefonus prasidės kartu su sirenų įjungimo pradžia, t. y. 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min.

Prašome gyventojus nusistatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimui priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt bei Telšių rajono savivaldybės tinklalapyje www.telsiai.lt.

kitos naujienos.

Gyventojųžiniai!
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842