Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją

Liko vos dvi dienos iki „Queen“ koncerto Kaune, tačiau garsieji rokeriai savo gerbėjams pateikė dar vieną malonią staigmeną: naujo dizaino kolekciją. Muzikantai naują „Killer Queen Collection“ dizaino liniją sukūrė bendradarbiaudami su visame pasaulyje garsia tatuiruočių meistre Manuela Gray. Kol kas nėra žinoma, ar naujoji kolekcija spės pasiekti Lietuvą iki penktadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančio grupės komncerto, tačiau gerbėjai jau dabar juos gali užsisakyti oficialioje grupės svetainėje internete.

Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-1

Manuela Gray savo „asmenine tatuiruočių meistre“ vadina pats „Queen“ būgnininkas Rogeris Tayloras. Menininkė ne vienerius metu dirbo kino industrijoje, kūrė skulptūras, tapė ir iliustravo spaudos leidinius bei knygas. Pastaruoju metu visą savo dėmesį skyrusi tatuiruočių piešiniams, M.Gray yra dažna garbės viešnia didžiausiose tatuiruočių konferencijose. Iš Pietų Afrikos kilusi menininkė yra viena pagrindinių artisčių, kurios dėka klesti šios šalies tatuiruočių industrija. M.Gray priklauso Keiptaune veikiantis tatuiruočių salonas „Wildfire Tattoos“ , taip pat Londone ir Los Andžele neseniai atidaryti salonai „Wildfire Tattoo Collective“.

Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-2 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-3 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-4 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-5 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-6 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-7 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-8 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-9 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-10 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-11 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-12 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-13 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-14 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-15 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-16 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-17 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-18 Grupė „Queen“ ir garsi tatuiruočių meistrė pristatė išskirtinio dizaino kolekciją, nuotrauka-19

„Queen“ – bene labiausiai legendomis apipinta roko muzikos grupė. Pasaulyje parduota per 300 milijonų šios grupės įrašų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių pačių svarbiausių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė aukščiausias „topų“ vietas. Gausybė ištikimų gerbėjų, kurie „Queen“ žavisi ir šiandien, įrodo – tai viena žymiausių visų laikų grupių. 1990 m. grupei buvo įteiktas specialus apdovanojimas už nuopelnus britų muzikai, o 2001 m. „Queen“ buvo įtraukta į „Rock‘n‘rollo šlovės muziejų“. Net ir po tragiškos vokalisto Freddie Mercury mirties „Queen“ išlieka vienu labiausiai mylimų muzikos kolektyvų. Pastaruosius keletą metų grupės vokalistas yra jaunas ir talentingas amerikiečių dainininkas Adamas Lambertas, išgarsėjęs dar prieš „Queen“ kvietimą prisijungti.

queen koncertas tatuiruotė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,82