Savivaldybė gauna papildomą finansavimą projektams

Savivaldybė gauna papildomą finansavimą projektams, Яна Фельтіна

„Gruodžio 12 dienos švietimo ir mokslo ministro įsakymu papildomai skiriama 140 tūkst. eurų, tad galėsime padengti įsiskolinimą už Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos pastato rekonstravimo darbus,“ – informuoja Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijoje tvarkytas vandentiekis, buitinės nuotekos, elektros instaliacija, apšvietimas, kompiuteriniai tinklai, apsauginė-priešgaisrinė signalizacija, šildymo sistema, atnaujinama grindų danga, sienos, lubos, pastato durys, atlikti kiti darbai.

Švietimo ir mokslo ministerija taip pat skiria 30 tūkst. eurų, kurie bus sumokėti už Telšių „Ateities“ progimnazijos remonto darbus.

Kiekvienais metais dalyje mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų atliekami remonto darbai, tačiau poreikis nėra patenkintas – daliai įstaigų reikalingas didesnis ar mažesnis remontas. Telšių rajono savivaldybės administracija, stengdamasi gauti lėšų darbams atlikti, nuolat bendradarbiauja su įvairiomis ministerijomis ir tai duoda teigiamų rezultatų.

Dirbama taip, kad palaipsniui būtų modernizuotos visas rajono švietimo įstaigos.

Dar viena žinia – Telšių rajono savivaldybė taip pat gauna 50 tūkst. eurų sumokėti už Regioninės Telšių ligoninės Vidaus ligų skyriuje atliktus remonto darbus.

kitos naujienos.

Savivaldybėgaunapapildomąfinansavimąprojektams
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,827