Įgyvendintas projektas nr. 07.1.1-cpva-v-902-01-0001 „Apleistos teritorijos tarp karaliaus mindaugo gatvės ir geležinkelio šiauliai–klaipėda, telšių mieste, infrastruktūros rekonstravimas“

logo, Яна Фельтіна
logo

2016 m. kovo 15 d. tarp Viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros ir Telšių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projektoNr. 07.1.1-CPVA-V-902-01-0001„Apleistos teritorijos tarp Karaliaus Mindaugo gatvės ir geležinkelio Šiauliai–Klaipėda, Telšių mieste, infrastruktūros rekonstravimas“sutartis. Projekto biudžetas – 1.362,8 tūkst., iš kurių ES fondų lėšos sudarė 85 proc., Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 7,5 proc., Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 7,5 proc.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projektas pradėtas įgyvendinti 2016-03-15, baigtas 2017-12-31.

Projekto tikslas - sudaryti palankias sąlygas pramonės ir verslo aplinkos plėtrai ir kūrimui, pagerinant sąlygas investicijų pritraukimui, kurios prisidėtų prie naujų darbo vietų Telšių mieste kūrimo.

Įgyvendinant projektą rekonstruota 117.175 m2apleista teritorija, esanti tarp Karaliaus Mindaugo gatvės ir geležinkelio Šiauliai – Klaipėda, Telšių mieste: rekonstruotos ir įrengtos gatvės bei pagrindai, įrengti šaligatviai, pėsčiųjų perėjos, automobilių stovėjimo aikštelės, pakloti lietaus nuotekų tinklai, įrengtas gatvių apšvietimas, nugriauti avarinės būklės pastatai. Tvarkomos teritorijos plote atnaujintos esamos ir įrengtos naujos vejos, iškirsti menkaverčiai krūmai ir medžiai, įrengti mažosios architektūros elementai (šiukšliadėžės ir kt.). Teritorijos sutvarkymas prisidės prie Telšių miesto ir rajono gyventojų užimtumo skatinimo, aktualių socialinių ir ekonominių problemų sprendimo, palankių sąlygų naujų įmonių steigimo ir esamų bendrovių plėtros, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo, naujų darbo vietų kūrimo ir pajamų augimo. Projekto metu sukurta infrastruktūra galės naudotis pramonės įmonės ir kiti verslo subjektai ir tokiu būdu pagerės sąlygos šiai tikslinei grupei plėstis ar kurtis, o projekto įtaka Telšių miesto ir rajono gyventojams pasireikš per naudojimąsi rekonstruota infrastruktūra bei padidėjusia galimybe įsidarbinti.

kitos naujienos.

Įgyvendintasprojektasnr.07.1.1-cpva-v-902-01-0001„Apleistosteritorijostarpkaraliausmindaugogatvėsirgeležinkeliošiauliai–klaipėda telšiųmieste infrastruktūrosrekonstravimas“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,827