Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui

Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui

Likus vos dviem dienoms iki popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje, Vilniaus mieste vyksta paskutinieji pasiruošimo darbai. Gatvėse statomos užkardos, pagrindinių miesto aikščių prieigose rengiami ekranai, be to, sustiprintos ir policijos pajėgos.

Prie visų pagrindinių vietų, kur pasirodys popiežius, bus įrengti didžiuliai ekranai, kad kiekvienas susirinkęs galėtų pamatyti Šventajį Tėvą. Gatvėse, kuriomis popiežius keliaus papamobiliu, statomos užkardos, stovėjimo aikštelės ruošiamos automobilių antplūdžiui.

Primename, kad šeštadienį, rugsėjo 22 d. 16.45 val. popiežius važiuos M. Daukšos g., Žiuprionių g., Subačiaus g., Maironio g., B. Radvilaitės g., Šventaragio gatvėmis bei Katedros aikšte.

Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-1

18.30 val. papamobilis keliaus nuo Katedros iki Apaštalinės nunciatūros T. Vrublevskio g., Arsenalo g., T. Kosciuškos g. gatvėmis. Sekmadienį, rugsėjo 23 d. 18.15 val. popiežių galima sutikti važiuojantį nuo Lukiškių a. iki Apaštalinės nunciatūros Gedimino pr., T. Vrublevskio g., Arsenalo g., T. Kosciuškos gatvėmis.

Šį savaitgalį, rugsėjo 22–23 d., Vilniuje ir Kaune vizituojantis popiežius Pranciškus, tikimasi, sutrauks tūkstančius žmonių. Vien į šeštadienį vykstantį susitikimą su jaunimu Vilniaus katedros aikštėje užsiregistravo 30 tūkst. žmonių. Kauno Santakos parke, kur bus laikomos šv. Mišios ir popiežius skaitys pamokslą, užsiregistravo apie 100 tūkst. žmonių.

Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-2 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-3 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-4 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-5 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-6 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-7 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-8 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-9 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-10 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-11 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-12 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-13 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-14 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-15 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-16 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-17 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-18 Kaip Vilnius ruošiasi popiežiaus vizitui , nuotrauka-19
lrt.lt
POPIEŽIAUS VIZITAS VILNIUJE POPIEŽIUS PRANCIŠKUS POPIEŽIAUS VIZITO PROGRAMA
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,82