Grupė „LOTUS“ : „Mus sieja subtilus požiūris į muziką, jos brandos suvokimas“

Lietuvos scenose matome įvairių stilių muzikinių kolektyvų, kurie pasirenka skirtingus žanrus. Grupė „Lotus“  šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“. Atsinaujinęs kolektyvas „ Lotus“ drąsiai išreiškęs ketinimą gerbti profesionalumą. Grupės „Lotus“ moto  – „kultūringai, solidžiai ir linksmai“ tampa savotišku naujos tendencijos populiarintoju, bandančiu ieškoti savo unikalaus kelio įvairialypiame muzikos kultūros fone. Žiūrovą, pavargusį nuo visur besiskverbiančio globalumo, grupė ketina pradžiuginti, į repertuarą įtrauktomis lietuviškomis dainomis.

Vilioja, traukia, šildo

Muzika gali būti taurus menas, lydintis sakralias apeigas,  nuteikiantis patriotiškai ar lyg geriausias draugas, raminanti sielą ir pokštaujanti, gundanti ir nuodėminga. Ji, kartu su mumis, kai liūdna, tada, kai norima pasinerti į jaunystės svajones, ar brandaus amžiaus prisiminimus. Be jos neapsieinama, švenčiant šventes. Muzika sutelkia neformalias grupes. Retas, kuris paauglystėje nėra emocijų protrūkio metu bandęs jausmus išreikšti gitaros garsais. Muzika padeda pajusti bendrystę, kartais, pasislėpus šurmulingoje minioje galima išrėkti susikaupusį stresą. Muzika vilioja, traukia, primindama, visa, kas širdžiai brangu, nukelia mus į jaukiausius prisiminimus. Visi jaučiame pavasarinį dvasios pakilimą, negalime būti abejingi jūrai, mėnesienai, žiedų aromatui, romantiškiems potyriams. Jausmingos dainos verčia niūniuoti vienu ritmu visus, jų reikia mūsų gyvenime. Todėl populiarioji muzika yra lyg šviesioji gyvenimo dalis. 

Pakankamai sceninės patirties

Nūdienos žmogus lekia marketingo traukiniu. Dėl jo dėmesio kovojama. Žiūrovas, klausytojas atakuojamas reklama, stipriu garsu, jo dėmesį stengiamasi prikaustyti įvairiais  kūno silikoniniais priedais, šviesos efektais, skandalinga informacija žiniasklaidoje. Į sceną ateina vis daugiau nenušlifuotų deimantų, aptiktų masinių atrankų metu. Muzika tampa podukra renginio šėlsme. Visa, kas netikra gali nustebinti, sudominti, bet negali ilgai išlaikyti dėmesio. Todėl žiūrovas pasiilgsta to, nuo ko nutolome – profesionalumo, nuoširdumo, aiškaus lietuviško teksto ir populiarios muzikos renginiuose. Tokį kelią renkasi  grupė „Lotus“. Kolektyvas nėra naujokas scenoje. Pop muzikos mėgėjai juos matė chorų karuose,  kolektyvo siela Irmantas Korolkovas, koncertavo grupėje „Rugiagėlių berniukai“. „Lotus‘‘ įkurta 2016m. Grupė  sukaupė pakankamai sceninės patirties, tam, kad susikurtų savo viziją, siektų unikalumo,  pasirinktų veiklos kryptį.

Kad į sceną nesiveržtų beskonybė

Klausytojas pop muzikoje ieško poilsio, geros nuotaikos, atsipalaidavimo, atotrūkio nuo rūpesčių. Tačiau tai nereiškia, kad jam galima siūlyti bet ką, tenkintis vien atlikėjo charizma.  Žinoma, kai žmogus dainuoja, meistraudamas namuose – kokių nors  griežtų reikalavimų jam nereikia, tačiau, jei ketinama pasirodyti scenoje, reikia daug darbo ir pastangų, bendro išsilavinimo, vidinės kultūros, tam , kad  į sceną neįsiveržtų beskonybė. Šį muzikinį sezoną grupė atliks naujai sukurtą dainą „ Sulaukėme vasaros“. Kaprizingą vasarą su permainingais orais ši daina padės pajusti džiaugsmą, kai po karantino nulemto uždarumo vėl atsirado galimybė ištrūkti į gamtos prieglobstį. Žavi šios dainos  atlikėjų tembras, tekstas lengvai išmokstamas, daina nuo  scenos gali tapti klausytojo mėgstamu ,  nuotaikingu kūriniu, lydinčiu jį visur.

Kuria asmenybės

Gerą muziką kuria asmenybės. Grupės įkūrėjas ir lyderis iš Gargždų Irmantas Korolkovas (29 m.) yra ne tik muzikantas, jis ir renginių vedėjas, sukaupęs per 10 metų darbo scenoje patirties. Jis vaidino Klaipėdos jaunimo teatre, tačiau menas verčia suktis kaip išmanai, o kūrybinė veikla, reikalauja daug dvasinių pastangų, o uždirba nedaug. Norėdamas išgyventi savo gebėjimais, dainomis žavėjo ir mamytes, kurios dažnai kviesdavo pravesti  įvairiausias vaikų šventes. Buvo populiarios lietuviškos grupės „Rugiagėlių bernikukai“ narys, o 2016 m. įkūrė savo POP muzikos grupę „LOTUS“ su kuria dirba iki šiol. Kiekvienas žmogus, nueina gan ilgą kelią, kol pagaliau atranda save. Būna jame ir pakilimų, ir klaidų. Tačiau svarbiausia – atrasti savyje jėgų nepasiduoti. Irmantas surado savo vietą čia – „LOTUS“ vaikinų grupės sudėtyje. Su juo kartu koncertuos naujasis grupės narys Mindaugas Baranauskas (34 m.) iš Kauno. Talentingas muzikos prodiuseris kuriantis dainas žinomiems Lietuvos atlikėjams, dalyvavęs projekte CHORŲ KARAI (Kauno Šampaninis choras) ir visą gyvenimą siejantis su muzika. Grupėje puikiai atsiskleidė ir Tomas Bareika (29 m.) iš Ukmergės. Jaunas lietuviškos muzikos kūrėjas ir atlikėjas ilgą laiką kūręs dainas sau. Po ilgos muzikinės pertraukos pasiūlius prisijungti prie muzikos grupės „LOTUS“ nusprendė pradėti naują etapą muzikoje. Jo kūrybos daina „Sulaikėm vasaros“ jau yra pamėgta daugelio kokybiškos lietuviškos estrados gerbėjų. 

Grupė „Lotus“  šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“.
Grupė „Lotus“ šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“.

Sunkumai įveikti 

„Išgyvenome nelengvus metus, teko priimti sunkius sprendimus ir pasiryžti permainoms. Kiekvienas išsiskyrimas pareikalauja dvasinių pastangų, stiprybės. Sudėtinga buvo atrasti naujus grupės narius. Vienu metu, atrodė, kad jau visiškai nusviro rankos. Nėriausi į paieškas, laikinai buvau radęs alternatyvą, baziniam laikotarpiui. Muzikavome iki kol užklupo karantinas ir viskas sustojo. Tada dingo motyvacija, norėjosi vėl naujų vėjų ir matant kitokią grupės viziją buvo nuspręsta visgi nebesidarbuoti kartu. Praėjus ugnį ir vandenį atėjo šventė ir į mano kiemą“ – tegia Irmantas. Nuo birželio mėnesio grupės sudėtis pilna, darbų sąrašas tęsiamas toliau. Dabar jauno vyro galvoje tik viena mintis – pateisinti klausytojų viltis ir lūkesčius, pelnyti publikos meilę ir palaikymą. Tad linguokime kartu klausydami naujausios grupės „Lotus“ dainos „Sulaukėm vasaros“, kuria publikai prisistato grupės „Lotus“ sudėtyje talentingas muzikantas Tomas Bareika. Šiemet grupė „Lotus“ gerokai solidesni. „Gera emocija reikalinga visur. 

Atsinaujinimo sunkumai jau praeityje. Kolektyvas pakeitė sudėtį, atėjo nauji nariai, kuriama nauja vizija. Dabar grupės sudėtis pilna. Kaip ir visiems scenos žmonėms, jiems pandemija sukėlė daug rūpesčių, keitėsi planai, nevyko tai, kas numatyta, būta ir nevilties. Dabar grįžtama į vėžes.

 Tačiau sunkumai išplaukia iš  šou pasaulio apverstų vertybinių nuostatų. Nėra lengva  būti scenos žmogumi, todėl ir gyvenimo būdas turįs būti su iššūkių ženklais.  Kiekvienas žmogus nueina klaidų ir atgailos kelią. Žinomas žmogus patiria daugiau pagundų negu gyvenantieji ramų, nepastebimą gyvenimą.  Pandemija privertė susimąstyti apie tikrąsias ir netikrąsias vertybes visus, šou pasaulio atstovai  nėra išimtis.

Grupė „Lotus“  šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“.
Grupė „Lotus“ šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“.

 Repertuaras

 Anot  kolektyvo narių, gera nuotaika reikalinga visur. Ir jie pasiryžę ją dovanoti klausytojams. Jų repertuaras turėtų patikti tiems, kurie mėgsta lietuviškas dainas. Repertuare naujai aranžuotos žinomiausios lietuviškos dainos, autoriniai kūriniai ir užsienietiški koveriai. Surimtėjęs, daug pastangų dedantis ,siekdamas aukšto profesionalumo kolektyvas ketina dovanoti daug malonių akimirkų savo gerbėjams. Būtina kasdien pasakyti sau kažką gero, nusišypsoti pasauliui. Šviesi, skaidri ir nuotaikinga muzika gali pakeisti net tūkstantį skaniausių desertų, tad švęskime vasarą su grupės „Lotus“ dainomis !“, – kvietė visus, kurie neabejingi subtiliam požiūriui į muziką ir nori išgirsti „Lotus“ atsinaujinusius ir stiprius, šios grupės atlikėjai. 


Grupė „Lotus“  šiemet – atgimė visiškai naujos sudėties, jie šią vasarą pasitinka nauja daina „Sulaukėm vasaros“.

https://www.youtube.com/watch?v=WB2r6W4Y8pg

infozemaitija POP muzikos grupė „LOTUS“ Irmantas Korolkovas Mindaugas Baranauskas Tomas Bareika
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842