Kai norisi padovanoti visą pasaulį

Kai norisi padovanoti visą pasaulį

Draugystė yra nepaprastas jausmas, kuomet taip gera su artimu žmogumi, todėl norėtųsijam  nukabinti žvaigždę nuo  dangaus, o gal netgi padovanoti visą pasaulį.  Dėmesys, rūpestis, pasitikėjimas ir pagarba – tikrai yra kažkas nepaprasto paslaptingo, o gal net gražiausio per visą žmogiškąjį gyvenimą. Esate pakviestas į jubiliejų, ieškote dovanos verslo partneriui – žmogui, kuris , atrodytų, lyg ir viską turi – padovanokite jam visą pasaulį. 


Viskas, kas yra?

Platesnis pasaulio pažinimas suartina žmones, skatina norą pajusti, pažinti kitas kultūras, aplankyti pačias tolimiausias šalis. Juk pasaulyje yra gaysybė nuostabių dalykų,  nepaprastų būties slėpinių. Nepažintos kalnų  virtinės ir viršukalnės, upės, jūros, vandenynai, debesys, dangus. Pasaulyje yra ir mums visiems brangiausia šalis – Lietuva. Klausimas, koks yra pasaulis, jokiu būdu nebuvo išspręstas ir iki šiol, jis yra daugelio mokslininkų, filosofų tyrinėjimo objektas, poetų posmų pradžia ir pabaiga. Savo urvo alegorijoje Platonas išskiria formas ir idėjas bei įsivaizduoja du skirtingus pasaulius: protinį pasaulį ir nesuprantamą pasaulį. Platonui pasaulis – „viena būtybė“ : nekintanti, nesugeneruota, nesunaikinama visuma. Iš noro transformuoti aplinką, padaryti ją patogia žmogui, gimsta mokslas.  „Pasaulis yra viskas, kas yra“, – rašė Ludwigas Wittgensteinas savo traktare „Tractatus Logico-Philosophicus“, pirmą kartą paskelbtame 1921 m. Tuo tarpu Martinas Heideggeris tvirtino, kad „aplinkinis pasaulis yra skirtingas kiekvienam iš mūsų, nepaisant to, kad judame bendrai“ . Sigmundas Freudas pasiūlė ne judėti į bendrą pasaulį, o į bendrą minties procesą. Jis tikėjo, kad visus žmogaus veiksmus motyvuoja vienas dalykas: geismas. Pasaulis siaurąja prasme siejamas su mūsų visata.

Pažinimo veidrodis

 Žodžiu „pasaulis“  įvardijami nepaprasti būties slėpiniai –  nuo kosmoso iki mūsų namų, mūsų pačių vietos po šia saule. Tai žmonija, jos istorija, pasiekimai žinios, kultūra.  Žemėlapis yra mūsų suvokiamos tikrovės atspindys, tai mūsų pažinimo veidrodis. Žiūrint į žemėlapį, pagalvoji, kad pasaulį galima įžvengti žvaigždėje, kuri tau  šviečia kiekvieną naktį,  dangų – rasos lašelyje,  mūsų pačių laikinumą šioje žemėje – mažoje smėlio smiltyje. Tuomet kyla klausimai –  kiek tu pažinai, kie šalių aplankei?.. „Žemėlapis  gali tapti jaukia interjero detale, prasminga dovana draugui“, – sako MB „Imprimera“ įkūrėjai, kurių tinklalapyje  https://zemelapiaiantdrobes.lt gausus jų pasirinkimas. Kūrybingi jauni žmonės gali sukurti Lietuvos, pasaulio, žvaigždžių ar vaikišką žemėlapį ant drobės, medinį žemėlapį namų dekorui ar žvaigždžių žemėlapį su asmeninėmis gimimo datomis ir kitais svarbiais šeimai simboliais. Mažytis smeigtukas toje vietoje, kurią jau aplankėte, padės fiksuoti Jūsų pažinimo ribas, leis numatyti naujus kelionių tikslus, kurti ateities planus. 

Dekoruoti tuščią namų sieną

„Dar 2017 metų antroje pusėje svarstėme, kuo užpildyti mūsų tuščią namų sieną. Tuo metu jau buvo atsiradusių žemėlapių ant drobės, bet tame kambaryje vyravo daug rudos spalvos, medinių baldų, o ir sienos plotas buvo gerokai didesnis nei drobiniai žemėlapiai. Ėmėme svarstyti apie stilingus, įspūdingai atrodančius medinius žemėlapius, tačiau nebuvo taip lengva Lietuvoje jų įsigyti. Nusprendėme tokį, tinkantį ant mūsų namų sienos, susikurti patys. Maketą pasidarėme patys, o žemėlapį pjovė ir graviravo – draugai. Ir sukūrėme tikrai gražią interjero detalę, kuri mūsų namus puošia iki šiol. Jau nemažai kelionių esame susmaigstę ant šio žemėlapio. Na, ir kaip dažnai būna – vieniems patiko, kitiems papasakojo... O po to atsirado ir įvairių prašymų sukurti žemėlapį ant drobės, sumaketuoti ir atspausdinti gimtojo miesto žemėlapį... Tad ėmėme gaminti žemėlapius“, – atvirauja žemėlapių meistrai. Jų gabiose rankose greitai užgimsta mediniai žemėlapiai, Lietuvos bei pasaulio žemėlapiai ant drobės, žvaigždžių žemėlapiai (žvaigždėlapiai), vaikiški žemėlapiai bei miestų žemėlapiai. Visa tai – tik maža dalis to, ką gali ir nori Jums pasiūlyti MB „Imprimera“ komanda.

Galimybė pažvelgti kitomis akimis

„Kiekvieną kartą vis ieškome, kuriame ir bandome naujus dizainus, naujus produktus, kad kuo daugiau mūsų klientų būtų patenkinti ir kuo daugiau lūkesčių būtų išpildyta! “,  – sako kūrybingi meistrai, kurių fantazijai ribų nėra. Jei ieškote namų dekoro, ar esate pakviestas į jubiliejų, reikia prasmingos dovanos draugui – tuomet geriausias pasirinkimas – padovanoti jam visą pasaulį. Anot V. M. Tekerėjaus „ pasaulis – tai veidrodis, kuris rodo kiekvienam žmogui jo paties veidą. Susikaup prieš jį, ir jis savo ruožtu rūsčiai pažvelgs į tave, juokis iš jo ir su juo, ir jis bus linksmas, malonus tavo draugas“.  Namų žemėlapis – tai puiki galimybė pažvelgti į pasaulį kitomis akimis. Nepažintos kalnų  virtinės ir viršukalnės, upės, jūros, vandenynai, debesys, dangus –  bus daug arčiau Jūsų, skatins keliauti, domėtis žmonijos istorija, kultūra.

Žemaitija žemėlapiai ant drobės;pin and travel,dovana mediniai žemėlapiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842