Problemas palikite profesionalams – kokybiškos teisinės paslaugos Jums

Problemas palikite profesionalams – kokybiškos teisinės paslaugos Jums
UAB „Teisinių paslaugų grupė“ – tai 2006 metais įsteigta bendrovė Lietuvos ir užsienio klientams teikianti teisines, konsultavimo, mokymo paslaugas jau daugiau kaip dešimtmetį. Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su advokatais, notarais ir antstoliais, yra Klaipėdos mokslo ir technologijų parko bendruomenės narė. Nuo 2006 m. nuolatiniu Bendrovės partneriu yra Advokatų kontora „Žlioba & Žlioba” , nuo 2011 m. Bendrovės partneriu tapo ir Čekijos advokatų kontora "Law Office Malanta", nuo 2019 m. pradėjome bendradarbiauti su Baltarusijos advokatų kontora "Lev, Sherstnev and partners". Pagrindinės „Teisinių paslaugų grupė“ veiklos sritys: Nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Visos Įmonės, privalo atitikti duomenų apsaugos reglamento reikalavimus. Pilnai sutvarkome visą dokumentaciją, apmokome.
Mūsų paslaugos: skolų išieškojimas, pagalba bankų ir greitųjų kreditų bendrovių skolininkams, sutarčių rengimas ir vertinimas, viešųjų pirkimų, darbo, verslo teisė, įmonių klausimai, teisinis įmonių aptarnavimas, atstovavimo užtikrinimas teismuose, šeimos teisė,bankroto teisė, fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje ir Anglijoje, skyrybos, paveldėjimas.
UAB „Teisinių paslaugų grupė“ ; Žlioba & Žlioba; mokymai dokumentų tvarkymas fizinių asmenų bankrotas skyrybos paveldėjimas advokatai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,825