„Skinest Group“ įsigijo „Dzintars“ ir žada nedelsiant atkurti gamybą

„Skinest Group“ įsigijo „Dzintars“ ir žada nedelsiant atkurti gamybą
Šiandien, rugsėjo 14 d., „Skinest Group“ – viena didžiausių pramonės įmonių grupių Baltijos regione – Rygoje pasirašė sutartį dėl bankrutavusio Latvijos kosmetikos ir parfumerijos gamintojo „Dzintars“ turto įsigijimo. Beveik prieš metus nutrauktą gamyklos veiklą, atkuriant ir daugybę darbo vietų, planuojama atgaivinti jau spalio mėnesį.
„Mūsų vienintelis tikslas yra išsaugoti legendinį prekės ženklą, atnaujinti gamybą ir atkurti „Dzintars“ verslo sėkmės istoriją, kuria didžiuotųsi visi Latvijos gyventojai“, – pažymi „Skinest Group“ savininkas Olegas Osinovskis ir priduria, kad šis sandoris jam savotiška misija. „Istoriškai didelės pramonės įmonės visuomet buvo ir bus ekonomikos pagrindas, o jų sėkminga veikla bet kuriai valstybei yra svarbi ne tik pragmatiškai, bet ir emociškai“, – pabrėžė Osinovskis. Pasak jo, „Dzintars“, turintis 170 metų istoriją, neabejotinai yra vienas iš Latvijos nacionalinio pasididžiavimo simbolių.
„Dzintars“ turtą įsigijusi SIA „Ritrem“ yra dukterinė Daugpilio lokomotyvų remonto gamyklos, kur dirba daugiau nei 600 darbuotojų Latvijoje ir kuri yra „Skinest Group“ dalis, bendrovė.   
 „Mes turime didelę patirtį ir žinių ne tik kaip išlaikyti stambias pramonės įmones, bet ir sėkmingai jas valdyti – tai reiškia šimtus darbo vietų ir milijonus mokesčių pajamų valstybei“, – sako Osinovskis ir pažymi, kad Daugpilio lokomotyvų remonto gamykla gali būti puikus pavyzdys, kaip pramonės įmonė buvo pastatyta ant kojų, sėkmingai plečiasi ir atlieka svarbų vaidmenį ne tik regione bet ir nacionaliniu lygiu.
Pastaraisiais metais „Dzintars“ vykdyta gamyba, mokslinių tyrimų bei produktų plėtros veikla „Skinest Group“ vertinimu, turi didelį ateities potencialą. „Žmonės Latvijoje ir ne tik, laukia „Dzintars“ sugrįžimo, ir jis grįš. Dabar įmonė atsidūrė gerose rankose, mes turime pakankamai kapitalo, kad galėtume suteikti įmonės plėtrai reikalingų investicijų“, – tvirtina O. Osinovskis. Jo manymu, įmonės produktų sąraše yra keletas pasaulinio lygio gaminių.
„Skinest Group“ yra didžiausia pramonės grupė Baltijos šalyse, kuriai priklauso daugiau nei 50 įmonių 15-oje šalių. Grupės investicijos Latvijoje siekia daugiau nei 40 milijonų eurų, čia ji yra sukūrusi per 800 darbo vietų. Grupė užsiima geležinkelio vagonų ir lokomotyvų gamyba, taip pat geležinkelių tiesimu; jai priklauso daugiausiai geležinkelio vagonų ir lokomotyvų Baltijos šalyse. Grupė taip pat stato vėjo ir saulės energijos parkus, hidroelektrines, gyvenamuosius namus, golfo aikštynus ir vykdo kitus projektus.
ELTA
Dzinrats „Skinest Group“ Ryga Įsigijo Dzintars
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842