Įvaizdžio salonas „313 Rolė“ – svarbiausia pamilti save!

Dana Lukauskienė

Gyvenimas yra tarsi teatras ir visi mes vaidiname kokį nors vaidmenį, tam tikrą rolę – darbuotojo, šeimos nario, draugo. Bet ar mums primestas vaidmuo tikrai yra mūsų? O gal ne visai?Išvaizdos pokyčiai – tai puikus startas priimti drąsius sprendimus, žengti pirmąjį žingsnį čia ir dabar, keisti save ir savo kasdieninį gyvenimą. „Esminiai pokyčiai prasideda nuo išvaizdos“, – sako įvaizdžio salono „313 Rolė“ kolektyvas.

Išeiti iš primestos rolės

Būna dienų, kai galvoje ima suktis įkyrios, mintys, vidinis balsas šnabžda, neduoda ramybės. Tuomet bandai įvairiapusiškai apmąstyti situaciją, analizuoti savo jausmus, patyrimą – žinai – ši situacija ne ta, ji neteikia džiaugsmo. Supranti, kad reikia keisti kažką, bet baiminiesi žengti pirmąjį žingsnį. Nejučia pradedi ieškoti gerųjų pavyzdžių, užduoti egzistencinius klausimus sau, ieškai atsakymų ir prasmės, bandai pagrįsti, logiškai paaiškinti savo pasirinkimus, apmąstyti asmeninį gyvenimą. Norisi pasipriešinti iliuzijoms, stabdyti nesėkmių virtinę, išeiti iš gyvenimo primestos rolės ir tapti tuo, kuo niekada dar gyvenime nebuvai. Supranti, kad to trokšta tavo tikroji prigimtis, kalba apie tai vidinis balsas. Tau reikia pokyčio. Pakeitus įvaizdį gali suprasti, kad be reikalo kamavai save beprasmėmis smulkmenomis, o tavo gyvenimas gali būti visai kitoks. Išvaizdos pokyčiai padeda pamilti save, pradėti naują gyvenimo etapą, suteikia pasitikėjimo savimi, įžiebia naują viltį.

Nanoasia procedūra

Visais laikais didelis dėmesys buvo skiriamas plaukams, odai ir akims. Oda yra organas, kuris laikui bėgant atrofuojasi ir sensta kaip ir visi kiti organai. Kadangi oda dengia kūno paviršių, jos pakitimai yra labiau matomi ir rodo nugyventų metų pokyčius, pakitusią žmogaus estetinę išvaizdą. Ten, kur oda yra pakankamai apsaugota nuo išorinio aplinkos poveikio, ji išlieka švelnesnė, lygesnė, be raukšlių. Veido, kaklo, rankų oda pradeda vysti greičiau. Veido odos estetiniam vaizdui įtakos turi veido raumenų būklė, žandikaulių, audinių stangrumo ir plastiškumo kitimai, taip pat odoje atsispindi ir žmogaus sveikatos būklė.Tam, kad moters akys spindėtų – būtina turėti prižiūrėtą, išpuoselėtą odą. Kosmetologinės procedūros iš esmės padeda pakeisti veido odos būklę. Veido odos valymas, šveitimas, drėkinimas yra būtinos toms, kurios nori neprarasti savo žavesio su amžiumi.


„Dažnai mano klientės naudojasi „Nanoasia“ neinvazine biorevitalizacijos procedūra. Aukšto slėgio oro srovės pagalba, oro teptuku pro odos poras įpurškiama peptidų ir deimantų koncentruoti kokteiliai, kurie yra išgryninti, sertifikuoti ir saugūs. Neinvazinė biorevitalizacija su Nanoasia serumu skatina ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino sintezę, skaistina, drėkina ir stangrina odą. Grožio receptai slypi gamtoje, todėl puikiems rezultatams pasiekti galima augalų komponentus apjungti su šiuolaikinėmis technikomis ir nanotechnologijomis. Nanoasia procedūra balina odą, sumažina pigmentacijos ir chromogenezės susidarymą, suaktyvina kraujotaką. Raukšlės tampa nematomos, o ilgainiui jų sumažėja jų gylis. Oda yra padrėkinama, maitinama ir skaistinama. Ji visapusiškai atsistato, suaktyvėja kalogeno gamyba. O svarbiausia, kad šiai procedūrai nereikia jokių adatų, injekcijų ar chirurgijos. Labai gerą efektą padeda išgauti ir LED šviesos terapija, ypač jai ji derinama su kitomis kosmetologinėmis procedūromis, – sako įvaizdžio salono „313 Rolė“kosmetologė Ieva Stankūnienė. Todėl kosmetologė visą gruodį lepins savo kliente s nuostabia dovana. Įvaizdžio salone „313 Rolė“ startuoja Kalėdinė akcija.Visą gruodį užsisakius dvi Nanoasia procedūras, trečią – Ieva Stankūnienė atliks nemokamai. Po kiekvienos procedūros – LED šviesos terapijos kaukę ji padovanos. Bet maloniausia yra tai, kad Jums visa tai atliks profesionali kosmetologė Ieva Stankūnienė. Jums nereikės vienai vargti namuose. Jus palepins, paglobos ir išleis su atsigavusia, nušvitusia ir pamaitintaoda.

Kuperozės mažinimui

Anot specialistės, Nanoasia procedūras renkasi tie vyrai ar moterys, kuriems pasireiškia kuperozė. Tai yra skruostų, smakro, kaktos ar nosies srityje pasireškiantis raudonis. Šis uždegimas matomas išoriškai veido odoje, todėl sukelia ir psichologinį diskomfortą. Dažniausiai prasideda nuo 30 metų, neretai pačiam žmogui nesusimąstant, kad tai liga, kurią reikia gydyti. Negydant, kuperozė laipsniškai progresuoja ir tampa sunkiai kontroliuojama. Prisidedant provokuojantiems faktoriams, atsiranda rožiniai mazgeliai, spuogai, pūlinukai, kai kuriais atvejais dėl riebalinių liaukų ir jungiamojo audinio išvešėjimo susiformuoja nelygi, raudona, gruoblėta padidėjusi nosis. Nanoasia biorevitalizacijos procedūra veikia prieš uždegimą ir stiprina kolageną, jungiamąjį audinį ir odos imuninę funkciją, sumažėja ligos atsinaujinimo tikimybė.

HIFU veido odos patempimas

Kosmetologė Ieva Stankūnienė rekomenduoja išbandyti ir HIFU veido odos patempimą.Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, kurie ieško veiksmingo metodo raukšlėms naikinti, sustangrinti ir atjauninti odą.Estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlęs HIFU yra kosmetologinis 3D veido patempimo aparatas ultragarso principu. Juo galima patempti ir išlyginti raukšles be jokių skalpelių ar injekcijų. Rezultatas matomas iškart po procedūros, o trijų mėnesių bėgyje, jis išryškėja dar labiau. Pirmą mėnesį yra formuojamas raumuo, antrą – gaminasi kalogenas, trečią – kinta hipodermos sluoksnis, skaistėja odos tekstūra. Tačiau raukšlių naikinimas nėra vienintelis HIFU privalumas: ultragarsas stimuliuoja natūralią organizmo regeneraciją, stangrina odą. HIFU yra nechirurginė procedūra, suteikianti ilgalaikius rezultatus. Per metus prireikia ne daugiau nei 3 procedūrų, o poveikis išlieka ilgam.

Kalėdų stebuklai

Gruodį, įsigijus 2 HIFU odos patempimo procedūras, trečia – už pusę kainos. Taip salonas prisidės prie Kalėdinio stebuklo kūrimo. „Sakoma, kad grožis reikalauja aukų, mano klientai supranta, kad procedūros – tai didžiausias malonumas. Siekiant pokyčiu labai svarbu ir sveika gyvensena, mityba bei nuoseklumas. Veido odos būklę reikia gerinti laipsniškai ir nuosekliai. Tam, kas tai padaryti, reikia atsižvelgus į kliento dabartinę būklę parinkti visą priemonių ir veiksmų strategiją. Pirmiausia odą reikėtų nušveisti PQAGE revoliucine botokso efekto rūgštimi, tuomet maitinimas ir drėkinimas, odos apsauga su Nanoasia ir galiausiai tik odos patempimas. Enzimų terapija galima odos būklės palaikymui ir drenavimui. Yra būtina prižiūrėti savo odą: pašalinti negyvų ląstelių sankaupas, dėl kurių oda tampa sausa, nelygi ir pakeičia spalvą,atkurti odos ląstelių gyvybingumą ir energiją, kad jos išliktų jaunos ir sveikos;• apsaugoti odą nuo saulės spindulių, laisvųjų radikalų ir kitų žalingų aplinkos veiksnių;• palaikyti palankią aplinką odos ląstelėms. Visa tai reikalinga, kad oda būtų paruošta su resursais – po keleto procedūrų ji nušvistų, suspindėtų, o Jūs – pasitikėtumėte savimi“, – akcentuoja kosmetologė. Grožio procedūros, kaip antai –Nanoasia ar HIFU yra puiki Kalėdinė dovana sau, ir savo artimam žmogui. Juk taip retai mes lepiname savo seseris, brolius, mamas ar močiutes.

Svarbiausia visuma

Žmogus nėra atskirų dalių rinkinys: galva, veidas ar kūnas. Jis turi jausmus, emocijas, sielą.Kirpėjas, visažistas, kosmetologas, negali dirbti, nesuprasdamas įvaizdžio pagrindų. Jis turi tai išmanyti, kad galėtų pritaikyti žmogui spalvas pagal jo prigimtį, formas pagal jo kūną, toli nenukrypdamas.Grožio srities specialistai turi būti kaip psichologas, derinti išvaizdą prie vidaus, prie charakterio savybių. Bendraujant su žmogumi reikia suprasti motyvaciją, kodėl jis nori pasikeisti, kas atsitiko: skyrybos, netektis, prarastas darbas, nepasitikėjimas savimi. Todėl užsukus į įvaizdžio saloną „313 Rolė“ pasijusi geriau, nes su tavimi dirbs visas kolektyvas. Čia teikiamos ne tik grožio paslaugos, bet galima ir kardinaliai pakeisti savo išvaizdą, o kartu su ja ir gyvenimo būdą. Profesionalai padės pilkai pelytai po šluota tapti stilinga dama, kuri savo eisena, išskirtine išvaizda trauks praeivių žvilgsnius. Salono specialistams svarbiausia visuma: spalvų analizė, įvaizdžio dizainas. Profesiniai pokyčiai, šeimos šventės, vestuvės ar kitas gyvenimo momentas – visa tai gali turėti ir delikatų įvaizdį, todėl būtent šiame salone daug dėmesio skiriama ne tik veido, odos procedūroms, plaukams, bet galimi ir apsipirkimai su įvaizdžio dizaineriu, kad atsinaujintų ir garderobas.

Pokyčiai prasideda Kaune

Įvaizdžio salonas „313 Rolė“: – padės surasti save, išsiaiškinti, ko žmogus nori – geresnio darbo, ar antros pusės, geros savijautos, neišblėstančios jaunystės ar išskirtinumo. Tam reikalingi skirtingi įvaizdžiai, o jų yra labai daug. Kompetentingas kolektyvas sukurs tik JUMS asmeniškai tinkantį įvaizdį (nuostabi išpuoselėta oda, plaukų spalva ir forma, makiažas, aprangos stilius). Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste begyventumėte, atvykite į Kauną, čia – K. Petrausko g. 44 Jūsų lauks  salone dirbantysprofesionalai, galintys padėti Jumspamilti save, o kartu ir visą pasaulį. Skleiskime gėrį, grožį, meilę kartu!


„313 Rolė“yra Kaune, K. Petrausko g. 44

https://salonasrole.lt/

https://www.facebook.com/IevaStankuniene

Kosmetologė Ieva Stankūnienė Nanoasia HIFU 313 Rolė dovana kuperozės gydymas grožio procedūros raukšlių lyginimas kosmetologinės veido procedūros
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842